Prenájom domu 5+kk • 143 m² bez realitkyHubačova, Praha - Satalice
Nabízíme k pronájmu moderní novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk a obytné ploše 143 m², postavenou z kvalitních materiálů. Dům se nachází na pozemku o rozloze 264 m² a nabízí příjemné venkovní zázemí včetně terasy o velikosti 18 m², ideální pro relaxaci nebo posezení s rodinou a přáteli.
Interiér je částečně zařízený, což umožňuje doladit bydlení podle vlastních představ a potřeb. Dům poskytuje komfortní a soukromé bydlení bez spolubydlení. Součástí pronájmu je samostatná garáž a parkovací stání před domem na vlastním pozemku, další možnost parkování je zdarma přímo na ulici.
Nemovitost se nachází v klidné, oddělené lokalitě téměř bez provozu, což ocení zejména zájemci hledající moderní a pohodlné bydlení s důrazem na soukromí a klid. Dům je vybaven podlahovým vytápěním s vlastním plynovým kotlem, fotovoltaickou elektrárnou, optickým internetem a díky energetickému štítku třídy B je velmi úsporný.
Zahrada je kompletně upravená a vybavená automatickou sekačkou i automatickým závlahovým systémem.
Hledáme spolehlivé a bezproblémové nájemce se zájmem o dlouhodobý pronájem. Z tohoto důvodu bude nájemní smlouva podepisována u notáře.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
I offer for rent a modern newly built family house with a layout of 5+kk and a living area of 143 m², constructed with high-quality materials. The house is situated on a 264 m² plot and features a pleasant outdoor area, including an 18 m² terrace, perfect for relaxation or spending time with family and friends.
The interior comes partially furnished, allowing you to tailor the living space to your own preferences and needs. The house provides comfortable, private living without any shared accommodations. The rental includes a separate garage and a parking space in front of the house on its own plot, with an additional free parking option available directly on the street.
The property is located in a quiet, secluded area with minimal traffic, which is especially appealing to those seeking modern and comfortable living with an emphasis on privacy and tranquility. The house is equipped with underfloor heating powered by its own gas boiler, a photovoltaic power system, optical internet, and, thanks to its energy rating of class B, is very energy-efficient.
The garden is fully landscaped and comes with an automatic mower and an automated irrigation system.
For more information or to schedule a viewing, please do not hesitate to contact me.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Do 10 rokov |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozícia | 5+kk |
| Prevedenie | Luxusné |
| Číslo inzerátu | 1021922 |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Plocha pozemku | 120 m² |
| Cena za jednotku | 384,62 CZK / m2 |
| Dostupné od | 10. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Vykurovanie | Plynové |
| Nízkoenergetická | Áno |
| Poloha domu | Radovka |
| Úžitková plocha | 143 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Garáž | |
| Terasa 16 m² |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom domuNad Mlýnem, Praha - Královice- 5+kk
- 178 m²
- 440 m²
46 000 CZK + 3 500 CZK49 000 CZK
Ušetríte 3 000 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.