Prenájom kancelárie • 33 m² bez realitkyVrchlického, Praha - Košíře
Vrchlického, Praha - KošířeVyžaduje sa overenie bezdlžnostiMesačné nájomné10 250 CZK
+ Poplatky za služby620 CZK
+ Poplatky za energie1 900 CZK
+ Vratná kaucia12 770 CZK
Dobrý den, bez realitní kanceláře pronajmu nebytový prostor vhodný pro kancelář nebo prodejnu nebo provozovnu. Prostor disponuje výlohou s velkým banerem, menším zázemím. Výlohu lze uvnitř zatáhnout velkou roletou. Stejně tak vstup je vybaven elektrickou roletou a dveřmi. Po dohodě při dlouhodobějším záměru na pronájem možné upravit zázemí (např. přidáním dalšího umyvadla atd.)
Cena 10250 nájemné, 2520 služby. Ve službách je topení, voda. Navíc je soukromá spotřeba elektřiny.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 10. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Poschodie | 1. poschodie z 5 |
| Umiestnenie | Rušná oblasť |
| Cena za jednotku | 310,61 CZK / m2 |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 1021908 |
| Plocha kancelárie | 33 m² |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Vzdialenosť k:
Mesačné nájomné10 250 CZK
+ Poplatky za služby620 CZK
+ Poplatky za energie1 900 CZK
+ Vratná kaucia12 770 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.