Predaj pozemku • 805 m² bez realitkyAm Hölzelbach 5, , Bavorsko
Am Hölzelbach 5, , BavorskoMHD 2 minúty pešoNa predaj je kvalitný stavebný pozemok v žiadanej polohovej sklone s mimoriadnym panoramatickým výhľadom na franskú kopcovitú krajinu.
Pozemok s rozlohou 805 m² je úplne sprístupnený – elektrina, voda, kanalizácia aj telekomunikácie sú dostupné priamo od cesty. Predchádzajúca staršia budova už bola zburená, takže neexistujú žiadne prekážky pre okamžitú výstavbu.
Vďaka zvýšenej sklone ponúka pozemok rozsiahly, nezastavaný panoramatický výhľad, ktorý je dlhodobo zabezpečený priamo susediacimi, trvalo nezastavanými poľnohospodárskymi pozemkami. Pokojná poloha na slepej uličke zabezpečuje minimálny tranzitný pohyb a vysokú mieru súkromia – ideálne podmienky pre samostatno stojaci rodinný dom alebo dvojdomovú polovičnú stavbu. Stavebný úrad Neunkirchen am Brand už pozitívne vyjadril predbežnú stavebnú žiadosť.
Prehľad údajov o pozemku:
• Plocha pozemku: 805 m²
• Sprístupnenie: plne sprístupnený
• Výstavba: obytná výstavba podľa § 34 BauGB (susedská výstavba)
• Poloha: na okraji obce, na svahu
• Výhľad: panoramatický výhľad, trvalo nezastavaný
• Dostupnosť: okamžitá
Kúpna cena: 399 000 € – bez provízie pre kupujúceho
Großenbuch je prírodne orientovaná a pokojná časť obce Neunkirchen am Brand v okrese Forchheim, zasadená do mierne kopcovitej krajiny franskej Švajčiarska. Pozemok sa nachádza na adrese Am Hölzelbach 5 na konci dopravne upokojenej ulice pre miestnych obyvateľov – ideálne pre rodiny, ktoré si cenia pokoj a bezpečie.
Nadštátna dostupnosť je výborná:
• Erlangen: cca 15 km (cca 20 min.)
• Norimberg: cca 30 km (cca 35 min.)
• Forchheim: cca 10 km (cca 15 min.)
• Zastávka autobusov Neunkirchen am Brand: cca 2 km
Supermarkety, školy, lekár a všetky zariadenia pre každodenné potreby sú rýchlo dostupné v Neunkirchen am Brand (jadro obce). Bezprostredné okolie pozemku je charakterizované nezastavanými poľnohospodárskymi pôdami – trvalá záruka voľného výhľadu a nerušenej prírody priamo pred dverami.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 11. 5. 2026 |
|---|---|
| Plocha pozemku | 805 m² |
| Číslo inzerátu | 1019077 |
|---|---|
| Cena za jednotku | 495,65 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.