Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Nemecko • Bavorsko
(42 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuAm Krebsbach 63 ( mittleres Grundstück ) Karlsfeld Bayern 85757
- 600 m²
MHD 4 minúty pešo
269 000 €(448 € / m²)
Predaj pozemkuMünchen Sendling-Westpark Bayern 81377
- 519 m²
MHD 1 minúta pešo
2 050 000 €(3 950 € / m²)
Predaj pozemkuWaldstr.17 Gilching Gilching Bayern 82205
- 831 m²
MHD 7minút pešo
1 400 000 €(1 685 € / m²)
Predaj pozemkuRackertshofener Str. 6 Gaimersheim Gaimersheim Bayern 85080
- 852 m²
MHD 2 minúty pešo
680 000 €(798 € / m²)
Predaj pozemkuZolling - Oberappersdorf Oberappersdorf Bayern 85406
- 810 m²
MHD do minúty pešo
549 000 €(678 € / m²)
Predaj pozemkuBerg Allmannshausen Allmannshausen Bayern 82335
- 507 m²
MHD 1 minúta pešo
190 000 €(375 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov