
Prenájom bytu 3+1 • 75 m² bez realitkyTrills 89, , Severné Porýnie - Westfálsko
Novozrekonštruovaný byt (1. poschodie) s troma izbami sa nachádza vo vyhľadávanej a dopravne výhodnej lokalite obľúbeného Hochdahl-Trills. Byt, postavený v osvedčenej a trvácnej Bast stavebnej kvalite, sa vyznačuje atraktívnym a premysleným rozložením.
Balkón je orientovaný na juh a so svojimi mnohými slnečnými hodinami vás pozýva k oddychu.
Celkovo pôsobí nehnuteľnosť priateľsky a kvalitne: Vďaka veľkým, čiastočne podlahovým oknám je svetlý a príjemný. Z chodby sa dostanete do všetkých miestností vášho nového bytu, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Kúpeľňa a hosťovské WC, po komplexnej rekonštrukcii, vyzerajú veľmi kvalitne a nenechávajú nič na želanie: Veľkoformátové dlaždice v svetlom, krémovo-bežovom odtieni prírodného kameňa spolu so sanitárnou výbavou renomovanej značky Grohe poskytujú pocit pohodlia.
Výbava nehnuteľnosti v detailoch:
- V obývacej izbe, spálni aj detskej izbe bol položený nový vinylový podlaha v vzhľade dubu.
- Kuchyňa a chodba sú obložené dlaždicami.
- Kúpeľňa s podlahovou sprchou a veľkoformátovým zrkadlom. Exkluzívny Rainshower sprchový systém od Grohe. Uterákový ohrievač. Integrované LED osvetlenie v zavesenej strope.
- Spálňa a detská izba majú vstup do pokojného a zeleňou oplánovaného vnútorného dvorca.
- Praktická vstavaná skriňa s tromi dverami v chodbe.
- Drevené okná s dvojsklovou izolačnou výplňou a čerstvým lakovaním.
- Exkluzívne biele drevené dvere vo všetkých miestnostiach, v obývacej izbe bezpečnostné sklenené dvere.
- Balkón orientovaný na juh.
- Vlastná pivnica s elektrickou prípojkou.
- Súčasťou ponuky je aj miesto v podzemnej garáži v domácej podzemnej garáži (mesačný nájom 79 €).
- Energetické zabezpečenie je riešené účinným plynovým centrálovým kúrením.
Byt sa nachádza v Trills, žiadanej a prírodou obklopenej štvrti Erkrath-Hochdahl. Trills spája príjemnú, tichú obytnú lokalitu s vynikajúcim spojením do okolitých miest aj do hlavného mesta Düsseldorf. Bezprostredná blízkosť Hildener Kreuz poskytuje rýchly prístup na diaľnice A 3 a A 46, čo robí túto lokalitu obzvlášť atraktívnou pre dochádzajúcich.
Okrem toho vás nedaleko nachádzajúci sa prírodný chránený prales Neandertal pozýva na dlhé prechádzky a turistiku. Tu môžete spojiť pokoj a športovú aktivitu či vychutnať krajinné čaro Rýnovej roviny. Zároveň nemusíte upúšťať od výhod každodenného života: Hochdahler trh, so svojimi mnohými obchodmi, supermarketmi, pekárňami a kaviarňami, poskytuje vynikajúcu infraštruktúru, ktorá pokrýva všetky potreby bežného dňa.
- Výborne udržiavaná obytná budova. Domový správca bytu, ktorý býva priamo v dome, zaručuje spoľahlivý čistiaci režim a starostlivosť o záhradu.
- Čistenie schodiska je už zahŕňané v poplatkoch za služby.
Tento pôvabný 3-izbový byt spája kvalitu bývania, komfort a atraktívnu lokalitu – ideálny pre jednotlivcov, páry alebo rodiny s deťmi, ktorým záleží na upravenom bývacom prostredí. Po komplexnej rekonštrukcii je byt prázdny a je možné ho nastýliť okamžite.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 1018517 |
| Úžitková plocha | 75 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Poschodie | 1. poschodie z 3 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 12,95 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Garáž |
| Pivnica | |
| MHD 4 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.



















