
Prenájom bytu 1+1 • 33 m² bez realitkyNeue Straße 6, , Dolné Sasko
Neue Straße 6, , Dolné SaskoMHD 2 minúty pešoVirtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=JQoZMKBw3TB
Namestenejší byt v Laatzen – ideálny pre dlhodobý prenájom
Tento svetlý a útulný jednopočatový byt v Laatzen ponúka všetko, čo potrebujete pre komfortný pobyt. Byt je ideálny pre až 2 osoby a je perfektný pre obchodných cestovateľov alebo všetkých, ktorí hľadajú dlhodobé, namestenejú ubytovanie.
Vybavenie:
1 spálňa s 1,80 m širokou boxspring posteľou
Pohovka
Kúpeľňa s prirodzeným denným svetlom
Plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom pre dve osoby
42-palcová HD televízia s Netflixom a Amazon Prime Video
Rýchle Wi-Fi s 444 Mbit/s
Skriňa a ďalšie úložné priestory
Výnimočné vlastnosti:
Výhľad do záhrady pre relaxačné chvíle
Bezplatné parkovacie miesta na ulici
Centrálny poloha blízko výstavy a stanice Hannover/Laatzen
Byt sa nachádza len pár minút chôdze od reštaurácií, supermarketov, drogérií a zastávky električky – ideálny pre dojíždzačov alebo návštevníkov výstavy.
Perfektný pre všetkých, ktorí hľadajú kompletne zariadený, komfortný byt v pokojnej, ale centrálnej lokalite.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Poschodie | 2. poschodie z 3 |
| Úžitková plocha | 33 m² |
| Dostupné od | 30. 6. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Číslo inzerátu | 1014179 |
| Cena za jednotku | 17,58 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.















