Prenájom bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyPrimátorská, Praha - Libeň
Primátorská, Praha - LibeňČiastočne vybavené • VýťahVyžaduje sa overenie bezdlžnostiPřímý majitel nabízí k pronájmu udržovaný byt 2+1 o celkové výměře 50 m², situovaný ve 3. patře cihlového činžovního domu s výtahem, v klidné ulici Primátorská, Praha 8 – Libeň, v blízkosti parku.
Dispozice bytu tvoří předsíň, dva samostatné pokoje, kuchyň s kuchyňskou linkou vybavenou kombinovaným sporákem, digestoří, lednicí a pračkou, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyň a jeden z pokojů jsou orientovány do klidného vnitrobloku, druhý pokoj má příjemný výhled do parku.
Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají příjemné bydlení.
Lokalita nabízí dobrou dopravní dostupnost – tramvajová zastávka je v docházkové vzdálenosti cca 7 min, směr metro Palmovka a tramvajová zastávka cca 4 min, směr Kobylisy. V blízkém okolí najdete obchody, služby i široké možnosti volnočasových a sportovních aktivit.
Nájemné činí: 19 500 Kč/měsíc
Záloha na služby: 1 110 Kč/1 osoba/měsíc nebo 2 170 Kč/2 osoby/měsíc. Záloha na služby zahrnuje studenou vodu, společnou elektřinu, úklid domu, výtah a odvoz odpadků.
Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce, který si pak hradí vlastní spotřebu.
Kauce: dvouměsíční nájemné + záloha na služby (41 220 Kč/1 osoba nebo 43 340 Kč/2 osoby)
Nabídka je určena k dlouhodobému pronájmu.
Byt je ihned k dispozici.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 20. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1009738 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Úžitková plocha | 50 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 4 |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 390 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Výťah |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuNa Pěšinách, Praha - Kobylisy- 2+1
- 58 m²
19 500 CZK + 4 000 CZK20 500 CZK
Ušetríte 1 000 CZK

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.