Prenájom domu 6+kk • 215 m² bez realitkyAm Kapellenberg 7b Bremen St. Magnus St.Magnus Bremen 28759
Am Kapellenberg 7b Bremen St. Magnus St.Magnus Bremen 28759MHD 2 minúty pešo • ParkovanieTento veľkolepý a výnimočný luxusný byt (dom) sa nachádza na jedinečnom mieste priamo v parku, len 300 m od Lesumu. 6,5 izieb na 2 poschodiach so záhradou a balkónom priamo uprostred zelene.
Bývalý Hofmeier dom Villa Lesmona bol v roku 2015 precízne zrekonštruovaný do jadra.
Reprezentatívny vstupný priestor s otvoreným schodiskom, veľkým obývacím priestorom – cez posuvné dvere sa dostanete do jedálne a kuchyne. Ďalšia izba pre hostí alebo na prácu s vlastnou kúpeľňou (s wellness sprchou) dotvára dokonalý byt so záhradou.
Na hornom poschodí nájdete veľkú spálňu s vstavanými skriňami a dve ďalšie spálne, ako aj priestrannú svietivu kúpeľňu s veľkým sprchovacím kútom, dvojitým umývadlom so spodnými skriňami a vaňou.
Podkrovie, technická miestnosť a pivnica sú k dispozícii.
V exteriéri máte k dispozícii carport so skladišťom a tiež parkovacie miesto.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Bremene, štvrť St. Magnus, jednej z najkrajších častí Bremena, priamo pri Lesume.
Leží priamo v Knoops parku, úžasnom parku s veľkým priestorom na oddych, prechádzky, behanie alebo vodné aktivity.
Mestské centrum Lesumu je pešo dostupné a ponúka okrem nákupných možností, lekárov a lekární aj výber kaviarní, reštaurácií a zmrzlinární.
Táto skvelá nehnuteľnosť sa nachádza aj neďaleko od pešej zóny Vegesack a verejná doprava je v bezprostrednej blízkosti. Regionálnou železnicou sa do bremského hlavného nádražia dostanete do 20 minút.
Cestná prípojka k diaľnici A 270 smerom na Ihlpohl je vzdialená cca 1,5 km a pravidelné trajektové spojenie cez rieku Weser umožňuje jednoduché napojenie na severozápad, napríklad do Oldenburgu.
Nákupné možnosti, školy (medzi nimi aj Constructor University), materské školy, lekári a množstvo voľnočasových aktivít sa nachádzajú v tesnej blízkosti.
Obzvlášť stoja za zmienku nasledujúce detaily:
• Dubové parkety v prízemí a dizajnová podlaha na hornom poschodí
• Keramické dlaždice 60x60 v chodbe
• Vysoké stropy, čiastočne s viditeľnými trámy
• Biele kazetové dvere
• Vysokokvalitná vstavaná kuchyňa
• Otvorené schodisko s nádhernými bielymi drevenými schodmi
• Vstavané skrine (vyrobené tesárom) v spálni
• 1. kúpeľňa s dvojitým umývadlom, prístupnou bezbariérovou sprchou a vaňou
• 2. kúpeľňa s wellness sprchou
• Podlahové kúrenie v kúpeľniach
• Špeciálne prispôsobené plisované rolety ako zatmavovadlá pred všetkými spálňami a v kúpeľniach
• Posuvné dvere z jedálne do obývačky
• Technická miestnosť s prípojkou pre práčku a sušičku
• Pivnica a podkrovie
• Príprava na krb
• Vrátane 1 carportu so skladišťom a parkovacieho miesta
• Vlastný vchod
• Priestranné terasové dvere z jedálne a obývačky do vlastnej záhrady
Nie je povolené spolubývanie.
Byt je navrhnutý najmä pre rodiny s maximálne 5 deťmi.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Číslo inzerátu | 1004862 |
| Plocha pozemku | 300 m² |
| Cena za jednotku | 12 € / m2 |
| Dostupné od | 30. 3. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 6+kk |
| Úžitková plocha | 215 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie | |
| Terasa |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.





















