Zobraziť mapu
Byty na prenájom
(4 522 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuDresdner Straße 112 Wien 20. Bezirk Steiermark 1200
- 75 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
350 €(5 € / m²)
Prenájom bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 3+kk
- 65 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
950 € + 300 €(15 € / m²)
Prenájom bytuAdolf-Flecken Str., , Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+kk
- 67 m²
MHD 1 minúta pešo
1 150 € + 300 €(17 € / m²)
Prenájom bytuRobensstraße XX, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 2+1
- 66 m²
MHD 2 minúty pešo
840 € + 195 €(13 € / m²)
Prenájom bytuSebastianistr. 6 Koblenz Koblenz Rheinland-Pfalz 56076
- 2+1
- 61 m²
MHD 2 minúty pešo
695 €(11 € / m²)
Prenájom bytuAmalienstraße 132 Dessau-Roßlau Dessau Sachsen-Anhalt 06844
- 2+1
- 49 m²
MHD 3 minúty pešo
413 € + 146 €(8 € / m²)
Prenájom bytuPfarrer-Werr-Straße, 40, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 4+1
- 120 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
1 495 € + 350 €(12 € / m²)
Prenájom bytuHeidelberg Weststadt Hessen 69115
- 1+1
- 21 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah
625 € + 210 €(30 € / m²)
Prenájom bytuMannhagener Straße 5, , Šlezvicko-Holštajnsko
- 3+1
- 92 m²
MHD 1 minúta pešo
980 € + 300 €(11 € / m²)
Prenájom bytuBerliner Str. 911 Köln Dünnwald Nordrhein-Westfalen 51069
- 4+1
- 107 m²
MHD do minúty pešo
2 030 € + 400 €(19 € / m²)
Prenájom bytuSlavíkova, Praha - Vinohrady
- 84 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
93 616 CZK + 16 521 CZK(1 114 CZK / m²)
Prenájom bytuDlážděná, Praha - Nové Město
- 60 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah
59 560 CZK + 10 511 CZK(993 CZK / m²)