Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha3+kk

(123 nehnuteľností)

Nový

Prenájom bytuVacínovská, Praha - Jinonice

• 3+kk
  • 100 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 5 m² • Terasa 10 m²

34 000 CZK + 7 000 CZK(340 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuEgyptská, Praha - Vokovice

• 3+kk
  • 57 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 5 m² • Lodžia 5 m²

27 000 CZK + 3 500 CZK(474 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuTupolevova, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 77 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3,33 m² • Lodžia 9,23 m²

35 000 CZK + 6 540 CZK(455 CZK / m²)

Prenájom bytuVojenova, Praha - Libeň

• 3+kk
  • 124 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž

53 000 CZK + 4 500 CZK(427 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuK Novému dvoru, Praha - Lhotka

• 3+kk
  • 88 m²
  • 602 m²

MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 6 m² • Terasa 600 m²

28 000 CZK + 5 500 CZK(318 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuK Náhonu, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 5 m² • Terasa 12 m²

38 000 CZK + 8 500 CZK(413 CZK / m²)

Prenájom bytuNa Doubkové, Praha - Smíchov

• 3+kk
  • 130 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m² • Terasa 36 m²

55 000 CZK + 5 000 CZK(423 CZK / m²)