Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha3+kk

(123 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuNaskové, Praha - Košíře

• 3+kk
  • 83 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 28 m²

47 000 CZK + 9 500 CZK(566 CZK / m²)

Prenájom bytuKryštofova, Praha - Háje

• 3+kk
  • 61 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1,5 m² • Lodžia 4,4 m²

23 000 CZK + 7 500 CZK(377 CZK / m²)

Prenájom bytuLaudonova, Praha - Štěrboholy

• 3+kk
  • 139 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m² • Terasa 48 m²

32 900 CZK + 7 500 CZK(237 CZK / m²)

Prenájom bytuBajkalská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 78 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 5 m² • Lodžia 3 m²

23 000 CZK + 7 000 CZK(295 CZK / m²)

Prenájom bytuNa Křivce, Praha - Michle

• 3+kk
  • 91 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 4,9 m² • Pivnica 5 m²

28 500 CZK + 2 600 CZK(313 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuGrafická, Praha - Smíchov

• 3+kk
  • 92 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 6 m² • Terasa 11 m²

40 000 CZK + 10 000 CZK(435 CZK / m²)