Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha2+kk

(417 nehnuteľností)

Rezervované

Prenájom bytuOddechová, Praha - Lipence

• 2+kk
  • 95 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2,9 m² • Terasa 5,1 m²

26 900 CZK + 6 056 CZK(283 CZK / m²)

Prenájom bytuHnězdenská, Praha - Troja

• 2+kk
  • 45 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 2,8 m²

20 000 CZK + 5 500 CZK(444 CZK / m²)

Prenájom bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 58 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 6 m² • Pivnica 3 m²

28 500 CZK + 4 700 CZK(491 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuK Lesu, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 59 m²

MHD 8minút pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 10 m² • Terasa 10 m²

21 000 CZK + 5 000 CZK(356 CZK / m²)

Prenájom bytuU Lihovaru, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 52 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m² • Pivnica 8 m²

29 800 CZK + 5 700 CZK(573 CZK / m²)