Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • 2+kk
(417 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 46 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 21 m²
23 500 CZK + 4 000 CZK(511 CZK / m²)
Prenájom bytuU průhonu, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 61 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
28 490 CZK(467 CZK / m²)
Prenájom bytuJurkovičova, Praha - Háje
- 2+kk
- 52 m²
Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 4 m²
25 000 CZK + 6 240 CZK(481 CZK / m²)
Prenájom bytuRooseveltova, Praha - Bubeneč
- 2+kk
- 55 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
25 990 CZK(473 CZK / m²)
Prenájom bytuNovákových, Praha - Libeň
- 2+kk
- 72 m²
Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 4 m²
28 500 CZK + 5 500 CZK(396 CZK / m²)
Prenájom bytuNad Alejí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 54 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
24 000 CZK + 4 500 CZK(444 CZK / m²)
Prenájom bytuSokolova, Praha - Karlín
- 2+kk
- 59 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž
30 990 CZK(525 CZK / m²)
Prenájom bytuHorská, Praha - Nové Město
- 2+kk
- 50 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 5 m²
36 500 CZK + 4 500 CZK(730 CZK / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- …
- 27
- 28Aktuálne