Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaVršovice3+kk

(5 nehnuteľností)

Nový

Prenájom bytuBajkalská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 78 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 5 m² • Lodžia 3 m²

23 000 CZK + 7 000 CZK(295 CZK / m²)

Prenájom bytuSlovinská, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 80 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m² • Lodžia 3 m²

26 600 CZK + 6 900 CZK(333 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuSámova, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 116 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5,5 m² • Pivnica 8 m²

49 000 CZK + 9 300 CZK(422 CZK / m²)