Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Malá Strana
(7 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuMostecka , Mala Strana, Praha - Malá Strana
- 52 m²
MHD do minúty pešo • Vybavené • Výťah
58 838 € + 10 383 €(1 132 € / m²)
Prenájom bytuLetenská, Praha - Malá Strana
- 1+kk
- 42 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah
20 000 CZK + 4 000 CZK(476 CZK / m²)
Prenájom bytuVšehrdova, Praha - Malá Strana
- 2+1
- 56 m²
Čiastočne vybavené
29 900 CZK + 4 200 CZK(534 CZK / m²)
Prenájom bytuPetřínská, Praha - Malá Strana
- 45 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
28 929 CZK + 5 105 CZK(643 CZK / m²)
Prenájom bytuMíšeňská, Praha - Malá Strana
- 46 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
45 650 CZK + 8 056 CZK(992 CZK / m²)
Prenájom bytuMostecká, Praha - Malá Strana
- 130 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
51 870 CZK + 9 154 CZK(399 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov