Prenájom bytuTusarova, Praha - Holešovice
- 3+kk
- 78 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Garáž
30 990 CZK(397 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(291 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Garáž
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m² • Terasa 36 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 6minút pešo • Vybavené
MHD 2 minúty pešo • Garáž
MHD 1 minúta pešo
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 5,8 m² • Pivnica 3 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Lodžia 6 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 6 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Výťah