Prenájom bytuV háji, Praha - Holešovice
- 1+kk
- 28 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
24 990 CZK(893 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(516 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
MHD 3 minúty pešo • Vybavené
Vybavené • Pivnica 10 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Vybavené
Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
MHD 8minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 4,1 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Vybavené