Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov
- 1+kk
- 38 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
18 490 CZK(487 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(515 nehnuteľností)
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Balkón 3 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 7minút pešo • Parkovanie