Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájom1+kk

(519 nehnuteľností)

Prenájom bytuPod Děvínem, Praha - Smíchov

• 1+kk
  • 31 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2,5 m² • Lodžia 7,5 m²

14 000 CZK + 3 488 CZK(452 CZK / m²)

Prenájom bytuPavla Beneše, Praha - Letňany

• 1+kk
  • 37 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m²

15 000 CZK + 4 000 CZK(405 CZK / m²)

Prenájom bytuKřížová, Praha - Smíchov

• 1+kk
  • 114 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž

45 000 CZK + 5 966 CZK(395 CZK / m²)

Prenájom bytuGerstelova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 35 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 6 m² • Pivnica 4 m²

21 000 CZK + 3 500 CZK(600 CZK / m²)

Prenájom bytuŘipská, Praha - Vinohrady

• 1+kk
  • 21 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²

25 000 CZK + 4 407 CZK(1 190 CZK / m²)

Prenájom bytuOdkolkova, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 36 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3 m²

21 900 CZK + 3 200 CZK(608 CZK / m²)