Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Nemecko • Severné Porýnie - Westfálsko
(19 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuJägerstraße 12 Düsseldorf Eller Nordrhein-Westfalen 40231
- 1200 m²
MHD 1 minúta pešo
370 000 €(308 € / m²)
Predaj pozemkuAuf der Ronne 22 Köln (Meschenich) Meschenich Nordrhein-Westfalen 50997
- 467 m²
MHD 2 minúty pešo
260 000 €(557 € / m²)
Predaj pozemkuLünenerstr. 50, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 985 m²
MHD 7minút pešo
120 000 €(122 € / m²)
Predaj pozemkuNeuer Graben 2A, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 572 m²
MHD 5minút pešo
150 000 €(262 € / m²)
Predaj pozemkuAm Mirbesbach, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 1014 m²
MHD 7minút pešo
249 951 €(247 € / m²)
Predaj pozemkuSchimmelsweg 17, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 852 m²
MHD 1 minúta pešo
210 000 €(246 € / m²)
Predaj pozemkuHeinrich-Meyer-Weg, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 1439 m²
MHD 4 minúty pešo
509 800 €(354 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov