Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Nemecko • Severné Porýnie - Westfálsko • Rhein-Sieg-Kreis • Neunkirchen-Seelscheid
(2 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuNeuer Graben 2A, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 572 m²
MHD 5minút pešo
150 000 €(262 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov