Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Německo
(168 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuWaldstr.17 Gilching Gilching Bayern 82205
- 831 m²
MHD 7minút pešo
1 400 000 €(1 685 € / m²)
Predaj pozemkuRackertshofener Str. 6 Gaimersheim Gaimersheim Bayern 85080
- 852 m²
MHD 2 minúty pešo
680 000 €(798 € / m²)
Predaj pozemkuAuf der Ronne 22 Köln (Meschenich) Meschenich Nordrhein-Westfalen 50997
- 467 m²
MHD 2 minúty pešo
260 000 €(557 € / m²)
Predaj pozemkuHauptstraße, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 690 m²
MHD 3 minúty pešo
124 200 €(180 € / m²)
Predaj pozemku, Bádensko-Wurttembersko
- 15000 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
1 100 000 €(73 € / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- 2Aktuálne
- 3
- …
- 12
- Ďalšia