Zobraziť mapu
Pozemky na predaj • Německo
(168 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuZolling - Oberappersdorf Oberappersdorf Bayern 85406
- 810 m²
MHD do minúty pešo
549 000 €(678 € / m²)
Predaj pozemkuLünenerstr. 50, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 985 m²
MHD 7minút pešo
120 000 €(122 € / m²)
Predaj pozemkuRheintalstr. 12, , Bádensko-Wurttembersko
- 237 m²
MHD 3 minúty pešo
250 000 €(1 055 € / m²)
Predaj pozemkuNeuer Graben 2A, , Severné Porýnie - Westfálsko
- 572 m²
MHD 5minút pešo
150 000 €(262 € / m²)
Predaj pozemkuBerg Allmannshausen Allmannshausen Bayern 82335
- 507 m²
MHD 1 minúta pešo
190 000 €(375 € / m²)