Zobraziť mapu
Domy na predaj • 5+1
(313 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuPaul-Gerhardt Straße 1, , Brandenbursko
- 5+1
- 158 m²
- 843 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
970 000 €(6 139 € / m²)
Predaj domuRheinauer Ring 78, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 127 m²
- 208 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
420 000 €(3 307 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 150 m²
- 280 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
995 000 €(6 633 € / m²)
Predaj domuAm Wiesenrain Frankfurt am Main Ginnheim Hessen 60431
- 5+1
- 157 m²
- 190 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
949 000 €(6 045 € / m²)
Predaj domuKröscheweg 1 Obervieland - Kattenturm Obervieland Bremen 28277
- 5+1
- 120 m²
- 206 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
337 000 €(2 808 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 147 m²
- 948 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
620 000 €(4 218 € / m²)
Predaj domu, Šlezvicko-Holštajnsko
- 5+1
- 130 m²
- 354 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
348 000 €(2 677 € / m²)
Predaj domuAm Berg 34, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 336 m²
- 863 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
385 000 €(1 146 € / m²)
Predaj domuRheinstrasse 28, , Porýnie-Falcko
- 5+1
- 145 m²
- 220 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
239 000 €(1 648 € / m²)
Predaj domuGraf-Stadion-Str. 3, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 273 m²
- 673 m²
MHD 7minút pešo • Parkovanie • Garáž
1 199 000 €(4 392 € / m²)
Predaj domuMünster Angelmodde Nordrhein-Westfalen 48167
- 5+1
- 105 m²
- 873 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
575 000 €(5 476 € / m²)
Predaj domuAm Brabandkanal 5d Hamburg Alsterdorf Hamburg 22297
- 5+1
- 155 m²
- 250 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie • Garáž
1 495 000 €(9 645 € / m²)