Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Predaj bytuToyen, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 57 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3 m² • Lodžia 5 m²

13 990 000 CZK(245 439 CZK / m²)

Nový

Predaj bytuNa Harfě, Praha - Vysočany

• 2+kk
  • 82 m²

Vybavené • Výťah • Balkón 1,5 m² • Pivnica 5 m²

10 999 000 CZK(134 134 CZK / m²)

Predaj bytuČeskomoravská, Praha - Libeň

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Pivnica 2,7 m² • Terasa 11,4 m²

8 390 000 CZK(167 800 CZK / m²)

Predaj bytuBendlova, Praha - Miškovice

• 2+kk
  • 42 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Pivnica 5 m²

6 049 000 CZK(144 024 CZK / m²)

Predaj bytuNad Šestikopy, Praha - Prosek

• 2+kk
  • 57 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Lodžia 4 m²

10 100 000 CZK(177 193 CZK / m²)

Predaj bytuStrakošová, Praha - Pitkovice

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Terasa 31 m²

9 490 000 CZK(193 673 CZK / m²)

Predaj bytuŠternovská, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 75 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 7 m²

9 380 000 CZK(125 067 CZK / m²)