Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Sasko • Leipzig
(16 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuMichael-Kazmierczak-Str. 43 Leipzig Gohlis-Mitte Sachsen 04157
- 1+kk
- 41 m²
MHD 2 minúty pešo
159 870 € + 194 €(3 899 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Mockau-Nord Sachsen 04357
- 4+1
- 88 m²
MHD 1 minúta pešo
169 000 € + 248 €(1 920 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Neustadt-Neuschönefeld Sachsen 04315
- 2+1
- 53 m²
MHD 1 minúta pešo
125 000 €(2 358 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Stötteritz Sachsen 04299
- 2+1
- 54 m²
MHD do minúty pešo
138 000 € + 290 €(2 556 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Altlindenau Sachsen 04177
- 3+1
- 70 m²
MHD 1 minúta pešo
235 000 € + 215 €(3 357 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Zentrum Sachsen 04107
- 3+1
- 101 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
389 000 €(3 851 € / m²)
Predaj bytuIdastraße 41 Leipzig Volkmarsdorf Sachsen 04315
- 2+1
- 60 m²
MHD 4 minúty pešo • Výťah
115 000 € + 238 €(1 917 € / m²)
Predaj bytuSiemensstr. 48 Leipzig Plagwitz Sachsen 04229
- 2+1
- 50 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
134 900 € + 249 €(2 698 € / m²)
Predaj bytuRegenbogen 3 Leipzig Lausen Grünau Sachsen 04207
- 4+1
- 91 m²
MHD 1 minúta pešo
210 000 € + 253 €(2 308 € / m²)
Predaj bytuFaradaystraße 9 Leipzig Möckern Sachsen 04159
- 1+1
- 37 m²
MHD 2 minúty pešo
114 000 €(3 081 € / m²)
Predaj bytuWiedebachstraße Leipzig Connewitz Sachsen 04277
- 2+1
- 53 m²
MHD do minúty pešo
179 500 €(3 387 € / m²)
Predaj bytuPortitzer Straße 14 Leipzig Sellerhausen-Stünz Sachsen 04318
- 2+1
- 50 m²
MHD 1 minúta pešo
109 000 € + 191 €(2 180 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov