Zobraziť mapu
Byty na predaj • Jihomoravský kraj • 2+1
(10 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuSouběžná, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 58 m²
Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²
7 207 200 CZK(124 262 CZK / m²)
Predaj bytuVondrákova, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 54 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²
7 150 000 CZK(132 407 CZK / m²)
Predaj bytuHybešova, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 60 m²
Balkón 4,8 m² • Pivnica 2,3 m²
4 300 000 CZK(71 667 CZK / m²)
Predaj bytuHlinky, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 85 m²
Čiastočne vybavené • Balkón 2 m² • Pivnica 5 m²
10 490 000 CZK(123 412 CZK / m²)
Predaj bytuBarvy, Brno - Lesná, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 54 m²
Vybavené • Pivnica 4 m² • Lodžia 6 m²
7 290 000 CZK(135 000 CZK / m²)
Predaj bytuHubrova, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 64 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 4,5 m² • Pivnica 1,5 m²
7 700 000 CZK(120 313 CZK / m²)
Predaj bytuNa Vyhlídce, Boskovice - Boskovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 51 m²
4 650 000 CZK(91 176 CZK / m²)
Predaj bytuBratislavská, Břeclav - Břeclav, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 61 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
3 690 000 CZK(60 492 CZK / m²)
Predaj bytuŠtolcova, Brno - Černovice, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 66 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Lodžia 5 m²
7 600 000 CZK(115 152 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov