Zobraziť mapu
Byty na predaj • 2+kk
(297 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuRadniční, Tanvald - Tanvald, Liberecký kraj
- 2+kk
- 51 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 4 m²
3 800 000 CZK(74 510 CZK / m²)
Predaj bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 50 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 5 m²
9 000 000 CZK(180 000 CZK / m²)
Predaj bytuDo Zahrádek Ⅰ, Praha - Třebonice
- 2+kk
- 51 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5 m²
11 290 000 CZK(221 373 CZK / m²)
Predaj bytuSlávy Horníka, Praha - Košíře
- 2+kk
- 47 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 8,6 m²
7 990 000 CZK(170 000 CZK / m²)
Predaj bytuToyen, Praha - Smíchov
- 2+kk
- 57 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 3 m² • Lodžia 5 m²
13 690 000 CZK(240 175 CZK / m²)
Predaj bytuNa Harfě, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 82 m²
Vybavené • Výťah • Balkón 1,5 m² • Pivnica 5 m²
10 999 000 CZK(134 134 CZK / m²)
Predaj bytuSportovní, Praha - Vršovice
- 2+kk
- 44 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 3 m²
8 650 000 CZK(196 591 CZK / m²)
Predaj bytu41910, Milešovice - Milešovice, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 66 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 3 m²
6 500 000 CZK(98 485 CZK / m²)
Predaj bytuAmforová, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 45 m²
Parkovanie • Pivnica 2,2 m²
6 390 000 CZK(142 000 CZK / m²)
Predaj bytuArnošta Valenty, Praha - Černý Most
- 2+kk
- 47 m²
Výťah • Balkón 4 m² • Pivnica 2 m²
3 220 000 CZK(68 511 CZK / m²)
Predaj bytuWien 18. Bezirk Wien 1180
- 2+kk
- 68 m²
MHD do minúty pešo • Výťah • Garáž
596 000 € + 196 €(8 765 € / m²)
Predaj bytuMünchen Untermenzing Bayern 80997
- 2+kk
- 90 m²
MHD 5minút pešo • Parkovanie
699 000 € + 500 €(7 767 € / m²)
Predaj bytuZavadilka, České Budějovice - Haklovy Dvory, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 82 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Terasa 18 m²
7 200 000 CZK(87 805 CZK / m²)