Prenájom bytu 3+1 • 79 m² bez realitkyBerlin Moabit Berlin 10555
Berlin Moabit Berlin 10555MHD 1 minúta pešo • VýťahKrásny byt má veľký balkón s rozsiahlým výhľadom. Priestranná kuchyňa s dvoma úložnými priestorami a oknom je vybavená modernou zabudovanou kuchynou. Pomerne veľká kúpeľňa s vaňou je kompletne obložená dlažbou. Tri izby majú rôzne rozmery a vďaka svojmu usporiadaniu sú dobre využiteľné. Všetky izby sú prístupné samostatne z dlhej, dobre navrhnutej chodby. Doba prenájmu je obmedzená najneskôr do roku 2034. Od roku 2027 nadobudne účinnosť stupňovitý nájom.
Základný nájom: 867,25€
Prevádzkové náklady: 53,60€
Náklady na kúrenie: 50,00€
Spolu: 970,85€
Byt sa nachádza v pešej vzdialenosti od parku Tiergarten a inštitútu Fraunhofer. Technická univerzita v Berlíne je dobre dostupná na bicykli. Obchody a možnosti nákupov sú v pešej vzdialenosti. Dopravné spojenia sú výborné.
Medzi inými nájdete kompletne obloženú kúpeľňu s vaňou a oknom a kvalitným podlahovým krytím, rovnako kvalitný podlahový kryt vo všetkých izbách a na chodbe, veľký slnečný balkón, výťah, ústredné kúrenie a zabudovanú kuchyňu.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 2. poschodie z 5 |
| Úžitková plocha | 79 m² |
| Dostupné od | 25. 2. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 994111 |
| Cena za jednotku | 11 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Výťah |
| Pivnica | |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.
