
Prenájom bytu 1+1 • 25 m² bez realitkyParkstrasse 3, , Hesensko
Parkstrasse 3, , HesenskoMHD 1 minúta pešo • ParkovanieTento exkluzívny 1-izbový byt s približne 25 m² obytného priestoru sa nachádza v prvom poschodí udržiavaného viacfamilijného domu v centrálnom umiestnení v Bad Vilbel. Byt je k dispozícii od 1. marca 2026. Byt prechádza kompletnou rekonštrukciou a ponúka príjemnú atmosféru bývania vďaka svojej vysoko kvalitnej interiérovému vybaveniu. Byt sa prenajíma bez nábytku.
Bad Vilbel, známe ako kúpeľné mesto, ponúka atraktívnu lokalitu pre bývanie s dobrou infraštruktúrou. Mesto disponuje množstvom nákupných možností, lekármi a reštauráciami. Spojenie s verejnou dopravou je výborné, s pravidelnými spojmi do okolných miest a do Frankfurtu. Parky a zelené plochy lákajú na oddych a ponúkajú množstvo možností pre voľnočasové aktivity.
Infraštruktúra (v okruhu 5 km):
• Liekareň
• Diskont potravín
• Všeobecný lekár
• Škôlka
• Základná škola
• Nižšia stredná škola
• Reálna škola
• Gymnázium
• Zjednotená škola
• Verejná doprava
Byt bude odovzdaný ako čerstvo zrekonštruovaný. Parkety boli ošetrené, steny novo natreté, kúpeľňa aj kuchyňa sú nové.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 1. poschodie z 2 |
| Úžitková plocha | 25 m² |
| Dostupné od | 1. 3. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Číslo inzerátu | 992535 |
| Cena za jednotku | 24 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.





