Prenájom bytu 4+1 • 103 m² bez realitkyReichsdorfstraße 5, , Bavorsko
Reichsdorfstraße 5, , BavorskoMHD 3 minúty pešo • ParkovanieByt sa nachádza v podkroví nad 2 poschodiami v 6-rodinnom dome v novej štvrti „Rempertshag“, Reichsdorfstraße 5 v Sennfelde.
Nová štvrť „Rempertshag“ leží vedľa stavebného územia „Flachsleite“. Obchody všetkých druhov nájdete iba pár sto metrov odtiaľ (Sennfeld alebo Schweinfurt-Hafen). Mestským autobusom (zastávka iba 200 m) alebo pešo sa pohodlne dostanete za pár minút do centra Schweinfurtu. Sennfeld ponúka okrem iného bohatú gastronomiu, lekárov, materskú školu, školu, bazén, kúpalisko atď. Za pár minút ste na diaľnici alebo pri veľkých priemyselných podnikoch Schweinfurtu. Nová obytná štvrť disponuje zónami uprednostňujúcimi dopravnú pohodu a detským ihriskom. Presne oproti sa nachádza lekárske centrum s lekáreňou. Aj nabíjacia stanica pre elektrické autá je priamo oproti.
Dom bol postavený z masívnych materiálov podľa najnovších predpisov EnEV a nariadení o ochrane pred hlukom. Moderná technológia plynovej kondenzácie a solárne kolektory poskytujú podporu vykurovania a zaručujú nízke náklady na spotrebu. Jedáleň/obývačka orientovaná na juh s časťou obkladanou dlažbou v kuchynskej časti a kvalitným parketovým podlahovým drevom je veľmi svetlá. Spálňa je príjemne pokojne situovaná. Moderná kúpeľňa s denným svetlom, vybavená priestrannou vaňou (1,80 x 0,80 m), sprchou, podlahovým kúrením a ohrievačom uterákov, vás pozýva k relaxácii. V detskej izbe, štúdiu, obývačke sú ďalšie pripojovacie možnosti pre televíziu a internet/telefon. Aj v spálni je pripojenie na televíziu.
Štúdio je voľne zariaditeľné (napr. obývanie, deti, spánok, práca atď.). Ku bytu patrí priestranná skladovňa v suteréne so zásuvkou. V suteréne sa nachádzajú aj práčovňa a miestnosť pre sušičky. Južný balkón má rozmery 2,30 x 3,25 m (7,48 m²). V exteriéri je možné si prenajať uzamykateľné stojany na bicykle.
Povolenie chovu zvierat nie je dovolené.
Kuchyňa môže byť odpredaná bývalým nájomcom za 1.500 €.
2 parkovacie miesta pre automobily za 40 € sú povinne na prenájom.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Poschodie | 2. poschodie z 2 |
| Úžitková plocha | 103 m² |
| Dostupné od | 1. 2. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 4+1 |
| Číslo inzerátu | 986433 |
| Cena za jednotku | 12 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Pivnica | |
| MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.























