
Predaj bytu 3+1 • 66 m² bez realitkyBlumenstraße 20 Leipzig - Leipzig, Zentrum-Nord Zentrum Sachsen 04105
Blumenstraße 20 Leipzig - Leipzig, Zentrum-Nord Zentrum Sachsen 04105MHD 5minút pešo**Svetlý 3-izbový byt s veľkým balkónom v žiadanej laksykej lokalite**
Na predaj je vysoko kvalitne zrekonštruovaný a okamžite k nastěhovaniu 3-izbový byt s cca 66 m² obytnou plochou, umiestnený na vysokom prízemí udržiavaného viacrodinného domu v obľúbenej uličke Blumenstraße v srdci Lipska. Predaj prebieha bez provízie priamo od dlhoročného vlastníka.
Byt zaujme premysleným rozložením miestností, moderným a útulným pocitom zo bývania a veľmi priestranným balkónom s dvoma vstupmi, ktorý prináša dodatočný komfort.
Vďaka nedávno vykonanej rekonštrukcii je byt pripravený na okamžité nasťahovanie či prenájom. Pre investorov mimoriadne zaujímavé: Už je k dispozícii množstvo nájomných dopytov a čistý nájom približne 850 € mesačne je reálny.
V pokojnom vnútornom dvore nájdete stojan na bicykle, veľkú spoločnú záhradu a ihrisko.
Vaše výhody na prvý pohľad:
• cca 66 m² obytná plocha
• 3 izby, vysoké prízemie
• veľký balkón s dvoma vstupmi
• okamžite k nastěhovaniu a čerstvo zrekonštruovaný
• veľmi žiadaná lokalita
• bez provízie
• ideálny pre vlastníkov aj investorov
Zentrum-Nord v Lipsku je pulzujúca štvrť s vysokou hustotou obyvateľstva a pestrou vekovou štruktúrou. Napojenie na verejnú dopravu je výborné, s množstvom liniek S-Bahn, autobusov a električiek, vrátane linky 12, ktorá ponúka priame spojenie do centra mesta. Štvrť je charakteristická viacrodinnými domami a je atraktívnym miestom pre bývanie rodín, mladých profesionálov a seniorov.
• cca 66 m² obytná plocha
• 3 izby, vysoké prízemie
• veľký balkón s dvoma vstupmi
• úložný priestor
• okamžite k nastěhovaniu a čerstvo zrekonštruovaný
• veľmi žiadaná lokalita
• bez provízie
• ideálny pre vlastníkov aj investorov
Parametre nehnuteľnosti
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 981621 |
| Cena za jednotku | 3 029 € / m2 |
| Dispozícia | 3+1 |
|---|---|
| Úžitková plocha | 66 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica | |
| Terasa |
| MHD 5 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.











