Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Inzerát už nie je v ponuke

Prenájom bytu 5+1 • 128 m² bez realitkyLimburgerstraße 19, , Hesensko

Limburgerstraße 19, , HesenskoMHD 4 minúty pešo • Parkovanie
Mesačné nájomné1 900 €

+ Vratná kaucia5 700 €


Preložené AI

Tu je preklad do slovenčiny:

Ponúkame ako súkromní prenajímatelia atraktívny byt v pôvabnej historickej vile v dobrej lokalite v Königstein na prenájom. Byt sa nachádza v nadzemnom prízemí vily postavenej okolo roku 1900 a zaujme jedinečným historickým šarmom, ako aj priestranným pozemkom o rozlohe cca 1 000 m² so záhradou, ktorá leží pri malom potoku.

Výhody bytu:

- Priestranný pôdorys v štýle historickej stavby

- Svetlé, vysoké izby s historickým nádychom

- Kompletná rekonštrukcia kúpeľne (prvý nájom)

- Pripojenie pre práčku v suteréne

- Parkovacie miesta pre autá na pozemku (max. dve prenajateľné)

- Balkón (obnovený v roku 2022)

Vila má zaujímavú históriu: Od roku 1921 bola domovom známeho nemeckého básnika Stefana Georgea – miesto s literárnou minulosťou a s veľmi osobitým charakterom.

Viac o histórii: Stefan George na Wikipedia

Byt sa nachádza v nadzemnom prízemí vily. V súčasnosti je ešte potrebné prerobiť kúpeľňu.

Upozorňujeme, že fotografie kuchyne zobrazujú byt v 1. poschodí a nie jednotku, ktorá je tu ponúkaná. Keďže dispozícia je rovnaká, fotografie sme napriek tomu sprístupnili.

Byt je k dispozícii od okamihu.

Historický byt sa nachádza v atraktívnej lokalite v Königstein im Taunus – jednej z najžiadanejších oblastí bývania v regióne Rýn-Majna. Ulica leží blízko centra a spája historické staré mesto so zelenšími obytnými oblasťami okolia. Nehnuteľnosť má výhodu vynikajúcej infraštruktúry a krátkych vzdialeností ku všetkým zariadeniam pre každodenné potreby.

Len pár minút pešo a ste v pôvabnom centre mesta Königstein so svojimi množstvom kaviarní, reštaurácií, malých butikov a nákupných možností. Aj supermarkety, lekárne, ordinácie a banky sú ľahko dostupné. Blízkosť škôl, materských škôl a voľnočasových zariadení robí túto lokalitu obzvlášť atraktívnou pre rodiny. Veľký bazén je dostupný za pár minút.

Dopravné spojenie je vynikajúce: Stanica S-Bahn Königstein je dostupná pešo a ponúka priame spojenie do Frankfurtu nad Mohanom a do okolitých miest. Autom je diaľnica A66 a cesta B8 dostupná za pár minút, takže aj do prácich ciest profitujú.

Milovníci prírody a oddychu nebudú sklamaní: Blízky Taunus ponúka množstvo turistických a cyklistických trás, ako aj možnosti relaxácie v prírode. Aj známe ruiny hradu Königstein a kúpeľné centrum sú v bezprostrednej blízkosti.

Celkovo adresa Limburgerstraße 19 ponúka ideálnu kombináciu mestského života, výborného spojenia a vysokej kvality života v upravenom historickom prostredí.

Kúpeľňa bola kompletne zrekonštruovaná (prvé bývanie).

Kúrenie bolo obnovené v roku 2023 a teplá voda je zabezpečená prostredníctvom tepelného čerpadla.

Sme súkromní prenajímatelia a naše nehnuteľnosti udržiavame v dobrom, upravenom stave. Naši nájomníci majú k dispozícii portál, kde sú poskytované aktuálne informácie a kde je možné hlásiť nedostatky.

Upozorňujeme, že na dopyty ohľadom kúpy neodpovedáme.

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
StavPo rekonštrukcii
Číslo inzerátu957397
Cena za jednotku15 € / m2
Dostupné od1. 7. 2025
Dispozícia5+1
Úžitková plocha128

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Parkovanie
MHD 4 minúty pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDFriedhof
🚶 335 m (4 min)
PoštaIhre Taunuspost
🚶 775 m (9 min)
ObchodBackhaus Schröer
🚶 475 m (6 min)
BankaDeutsche Bank
🚘 1 104 m (3 min)
ReštauráciaRegina
🚶 381 m (5 min)
LekáreňAlte Apotheke
🚶 591 m (7 min)
ŠkolaSt. Angela-Schule
🚶 720 m (9 min)
Materská školaKatholischer Kindergarten
🚶 456 m (5 min)
ŠportoviskoKurbad Königstein
🚶 560 m (7 min)
Ihrisko
🚘 1 001 m (4 min)

Vzdialenosť k:

Stále hľadáte to pravé?

Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.