Inzerát už nie je v ponuke
Predaj bytu 2+kk • 54 m² bez realitkyBahnhofstr. 81, , Porýnie-Falcko
Bahnhofstr. 81, , Porýnie-FalckoMHD 1 minúta pešofrei werdende 2,5-izbový byt s veľkou terasou v zrekonštruovanej historickej budove – na vlastné bývanie alebo ako investícia v Hauenstein
Adresa: Bahnhofstr. 81, 76846 Hauenstein
Kúpna cena: 99.000 €
Bytová plocha: cca 54 m²
Tento príťažlivý 2,5-izbový byt sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove a ponúka úspešnú kombináciu historického šarmu a moderného bývania. Vďaka nedávnej rekonštrukcii je byt v vynikajúcom stave. Je určený na vlastné bývanie, alebo sa skvele hodí ako investičná nehnuteľnosť.
Opis nehnuteľnosti:
Byt zaujme priestranným a premysleným dispozíciou. Obývacia a jedálenská časť je otvorená a disponuje modernou, integrovanou kuchyňou. Veľká terasa poskytuje dodatočný komfort bývania a láka na oddych na čerstvom vzduchu.
Moderná kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a prípojkou pre práčku. Kvalitná laminátová podlaha vytvára príjemnú atmosféru v obytných priestoroch, pričom kúpeľňa je zariadená s použitím svetlých dlaždíc.
Ideálne pre kapitálových investorov: Byt je momentálne prenajatý za 360 € bez zahrnutých nákladov, no ku koncu roka bude voľný, a od 01.01. môže byť využitý na vlastné bývanie alebo opätovne prenajatý.
Byt sa nachádza v Hauenstein, idylickej obci v okrese Südwestpfalz. Hauenstein, známe ako „obec topánok“, ponúka vynikajúcu infraštruktúru s možnosťami nákupov, reštauráciami, kaviarňami a širokou ponukou voľnočasových aktivít. Pfälzerwald láka na dlhé túry a cyklistiku.
Ulica Bahnhofstraße je centrálnovo umiestnená, s dobrou dostupnosťou verejnej dopravy. Aj diaľnice a spolkové cesty sú rýchlo dostupné, takže mestá ako Landau, Pirmasens alebo Karlsruhe majú veľmi dobrú dostupnosť.
Bytová plocha: cca 54 m²
Izby: 2,5 (vrátane otvorenej kuchyne pre obývanie)
Kúpeľňa: Moderná, so sprchou a prípojkou pre práčku
Podlahové krytiny: Kvalitná laminátová podlaha, svetlé dlaždice v kúpeľni
Vonkajšie priestory: Veľká terasa s veľa priestoru na oddych
Stav: Novo zrekonštruovaný, v historickej budove
Prenajaté: voľné od 01.01.2026
Susedný byt bol taktiež v posledných rokoch zrekonštruovaný, vybavený novou elektroinštaláciou a novou kúpeľňou a je tiež ponúkaný na predaj.
Ide o 2,5-izbový byt vrátane kuchyne pre obývanie, kúpeľne, terasy s cca 74 m² obytného priestoru. Momentálne prenajatý za 600 € bez zahrnutých nákladov. Kúpna cena 149.000 €.
Balíčková cena (obe byty spolu): 230.000 € / Výnos 5%
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 1. poschodie z 2 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 1 833 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 1. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+kk |
| Číslo inzerátu | 954032 |
| Úžitková plocha | 54 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| MHD 1 minúta pešo |
| Terasa |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.