Inzerát už nie je v ponuke
Predaj domu • 365 m² bez realitkyMariental 6, , Durínsko
Mariental 6, , DurínskoMHD 6minút pešo • ParkovanieSchön modernizovaná trojrodinná vila v najlepšej polohe v južnej štvrti Eisenachu s 3 obytnými jednotkami, priestrannou záhradou a spevneným príjazdom zhora pri budove, ako aj spevnenou chodníckou cestou zdola. Momentálne je prízemný byt obývaný majiteľom. Byty v 1. poschodí a podkroví slúžia ako dovolenkové byty. Celok dopĺňa malá kancelária, ktorá zjednodušuje správu nehnuteľnosti alebo umožňuje nerušenú prácu z domu.
Nasledujúce modernizácie boli vykonané:
2013 – Kompletná rekonštrukcia bytu v podkroví
2016 – Nová strecha + strešná terasa pre byt v podkroví
2016 – Nová vykurovacia kotolňa pre byt v 1. poschodí
2018 – Kompletná rekonštrukcia bytu v prízemí
2022 – Kompletná rekonštrukcia bytu v 1. poschodí
2023 – Pripojenie na kanalizáciu
2024 – Obnova oporného múru
Objekt sa nachádza vo villa kolónii Mariental v blízkosti Prinzenteichu. Južná štvrť Eisenachu je jednou z najväčších súvislých villa oblastí v Nemecku. Centrum mesta je pešo dostupné za približne 15–20 minút. Autobusové zastávky sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti.
Vila bola v posledných rokoch kompletne zmodernizovaná. V prízemí aj v 1. poschodí je čiastočne položená vinylová podlaha a čiastočne parket. Všetky byty sú vybavené kvalitnými kuchyňami.
Existuje schválená žiadosť o stavebné povolenie na dvojgaráž s rozlohou 49 m².
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 952185 |
| Plocha pozemku | 2 364 m² |
| Cena za jednotku | 1 699 € / m2 |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Úžitková plocha | 365 m² |
| Celkové poschodia | 3 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie | |
| Terasa |
| Pivnica | |
| MHD 6 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.