Prenájom bytu 2+1 • 52 m² bez realitkyVodárenská, Kladno - Kročehlavy, Středočeský kraj
Byt 2+1 (52m2) s balkonem ve třetím nadzemním podlaží třípodlažního cihlového domu bez výtahu. Ložnice a obývací pokoj jsou situovány na jih do zeleně. Centrální vytápění a ohřev teplé vody z teplárny. V bytě se nachází kuch. linka s plynovým sporákem (el. trouba), mikrovlnná trouba, lednice, pračka, obývací stěna, jídelní stůl+2x židle, úložné skříně, věšák, malý PC stolek se židlí. Případně je možné mít po dohodě zařízení vlastní.
Úklid společných prostor (schodiště) jednou za 6 týdnů.
Možnost kabelového připojení k internetu i TV od Vodafone (dříve UPC). Do bytu je přiveden pouze kabel s možností se připojit, bez současné aktivace.
Byt má vlastní anténu pro TV.
V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost.
Autobusová zastávka na Prahu v docházkové vzdálenosti 5min (Kladno - Praha Veleslavín za 27min).
Pronájem je možný od 22.06.2026 pro dvě osoby, nekuřáky a bez zvířat.
Nájem 15.000Kč/měsíc + 3.800Kč/měsíc (záloha na teplo, vodu a služby).
Plynoměr (plyn na vaření) a elektroměr napsané na nájemníka (cca 900Kč/měsíc dle spotřeby nájemníka).
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 22. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Prevedenie | Štandardné |
| Číslo inzerátu | 824276 |
| PENB | F - veľmi nehospodárne |
| Úžitková plocha | 52 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 3 |
| Vykurovanie | Vzdialené |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 288,46 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 2 m² |
| MHD 0 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuNa Horizontu, Králův Dvůr - Králův Dvůr, Středočeský kraj- 2+kk
- 51 m²
13 500 CZK + 5 200 CZK
Prenájom bytuKrátká, Doksy - Doksy u Kladna, Středočeský kraj- 2+kk
- 44 m²
15 000 CZK + 1 380 CZK19 000 CZK
Ušetríte 4 000 CZK

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.