Prenájom bytu 1+kk • 31 m² bez realitkyNa Výsluní, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou, Olomoucký kraj
Na Výsluní, Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou, Olomoucký krajMHD 3 minúty pešo • Výťah • Balkón 5 m² • Pivnica 3 m²BYT BEZ PROVIZE RK. Nabízím k pronájmu slunný byt 1+kk v rámci nové výstavby projektu Nový Lipník na adrese Na Výsluní 1709. Byt se nachází ve 2.NP, výměra bytu 31m2, k bytu náleží sklep o výměře 2,5m2. Předností tohoto bytu je prostorný balkon 5m2. Příjemné bydlení v klidné části města s veškerou občanskou vybaveností.
Byt se pronajímá nezařízený, je osazen novou kuchyňskou linkou s myčkou, troubou, varnou deskou a mikrovlnou troubou. Na chodbě je vestavěná skříň. V bytě je instalováno podlahové vytápění. Nízké měsíční náklady.
Měsíční nájem činí 13.336,- Kč + 654,- Kč na inkaso. Kauce 2-3 měsíční nájmy. Pronájem pouze nekuřákům a bez domácího mazlíčka. RK nepsat!
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Do 10 rokov |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozícia | 1+kk |
| Poschodie | 2. poschodie z 3 |
| Číslo inzerátu | 590621 |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 430,19 CZK / m2 |
| Dostupné od | 1. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Nevybavené |
| Vykurovanie | Ústredné |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Rekonštrukcia | Kompletné |
| Úžitková plocha | 31 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 5 m² | |
| Výťah |
| Pivnica 3 m² | |
| MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.