
Prenájom bytu 4+1 • 98 m² bez realitkySchwarzwaldstraße 6, , Bádensko-Wurttembersko
Schwarzwaldstraße 6, , Bádensko-WurttemberskoMHD 4 minúty pešo • ParkovanieHojná 4-izbová byt v prízemí s balkónom a výhľadom do zelene
Tento príťažlivý 4-izbový byt sa nachádza v prízemí kompletne zrekonštruovanej budovy a zaujme svojím útulným balkónom a možnosťou spoluvyužívania záhrady – ideálne pre tých, ktorí si cenia pokoj a prírodu, no nechcú sa vzdať centrálnej polohy. Vďaka energetickej rekonštrukcii navyše profitujete z nízkych vedľajších nákladov – v lete zostáva byt príjemne chladný. Prostredníctvom domáceho nájomného prúdu získavate výhodný a udržateľný solárny prúd priamo z budovy. K dispozícii je aj vlastné parkovacie miesto s wallboxom – ideálne pre elektromobilitu. Okrem toho byt zahŕňa aj vlastnú pivničnú miestnosť, ktorá poskytuje veľa priestoru na uskladnenie vecí.
Ponuku dopĺňa príjemná susedská komunita, ktorá prispieva k príjemnej atmosfére bývania.
V súčasnosti prebiehajú ešte rekonštrukčné práce (nové hosťovské WC, nové vnútorné dvere, čerstvé natretie) a byt bude pravdepodobne k dispozícii od 01.09.
Napriek pokojnej lokalite bývate v centre Schonachu a všetky dôležité zariadenia sú vzdialené len niekoľko minút pešo (základná škola, stredná odborná škola, materská škola, ordinácie lekárov, lekáreň, pekáreň, mäsiar, potraviny a pod.). Tiež novo upravený a atraktívny kurpark v Schonachu s unikátnymi možnosťami pre detské hry je vzdialený len pár minút chôdze. Zároveň sa v opačnom smere za pár minút ocitnete priamo uprostred prírody – v turistickom, cyklistickom aj horskom bicyklovom raji Schwarzwald.
Byt je vybavený modernou vstavanou kuchyňou. Podlahové krytiny sú prevažne parkety, v kuchyni vinyl a v kúpeľni a hosťovskom WC dlažba. Vnútorné dvere sú momentálne v procese výmeny, potom budú nové. Aj hosťovské WC bude zrekonštruované. Steny a stropy budú čerstvo natreté na bielo. Vďaka vlastným prácam nájomcu je možné znížiť nájomné.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 4+1 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 8,67 € / m2 |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1044370 |
| Úžitková plocha | 98 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Pivnica | |
| MHD 4 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.




