
Prenájom bytu 2+kk • 65 m² bez realitky, Bádensko-Wurttembersko
2,5-izbový byt v architektonickej vile, celkom 4 byty v dome, elegantné vybavenie, veľmi vysoká obytná hodnota, vlastná terasa, spoločné používanie záhrady, úplne nová vstavaná kuchyňa s indukciou, umývačka riadu, Airfryer atď., vysoko kvalitné zariadenie okrem iného USM Haller, parkovacie miesto pre automobil na vlastnom pozemku, veľmi svetlý, veľmi tichý, priestranný pozemok, veľmi blízko diaľnice A81 a veľmi blízko stanice Horb (4 minúty pešo).
TOP poloha Horb pri Neckar. Všetko sa dá zariadiť pešo, tak blízko, že všetko je rýchlejšie dosiahnuteľné pešo než autom. Zároveň veľmi priestranné, elegantné bývanie a veľa pokoja, veľmi svetlý byt v polohovom nadmorskom výške – krajšie a s lepšou dopravnou dostupnosťou v Horbe si len tak nájsť nejde.
Zariaďený, všetky elektrospotrebiče a kuchyňa sú nové, práčka, umývačka riadu atď.;
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | Prízemie |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 15,23 € / m2 |
| Dostupné od | 6. 7. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+kk |
| Číslo inzerátu | 1042135 |
| Úžitková plocha | 65 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie | |
| Terasa |
| MHD 0 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.



















