
Predaj domu • 200 m² bez realitky, Šlezvicko-Holštajnsko
, Šlezvicko-HolštajnskoMHD 1 minúta pešo • GarážTento veľmi udržiavaný, samostatne stojaci objekt spája premyslené rozdelenie priestorov a vysokokvalitné vybavenie do výnimočného obytného prostredia. Miestnosti naplnené svetlom vytvárajú príjemný, priateľský domáci pocit, zatiaľ čo súkromná záhrada s terasami, rybníkom a rôznymi únikovými kútmi ponúka životnú kvalitu a oddych priamo pred domácimi dverami. Doplnkový byt v suteréne otvára atraktívne možnosti využitia.
Radi Vám na požiadanie poskytneme podrobný informačný materiál s ďalšími informáciami a dodatočnými obrázkami nehnuteľnosti. Stačí nás kontaktovať – tešíme sa na Vašu správu.
Tento atraktívny rodinný dom sa nachádza vo vidieckom prostredí, zasadený medzi Schlei a Baltským morom. Baltské more a obľúbený plachetnický prístav Gelting Mole sú dostupné len v niekoľkých minútach. Milovníci golfu profitujú z bezprostrednej blízkosti golfového klubu Stenerberg v Rabenkirchen-Faulück. Okolie ponúka dokonalú zmes prírody, oddychu a životnej kvality. Mesto Kappeln ponúka množstvo obchodných príležitostí, škôl aj materských škôl a je dostupné autom alebo autobusom za niekoľko minút.
• Valbová strecha, v roku 2015 prekrytá kvalitnými glazovanými hlinenými škridlicami
• Moderná zabudovaná kuchyňa (postavená v roku 2019) s kvalitnými značkovými spotrebičmi
• Topenársky systém doplnený o bioplynovú zásobu od roku 2008
• Celkovo podsklepený obytný dom
• Atraktívne terasy a odpočinkové zóny vo všetkých svetových stranách
• Láskavo upravená a udržiavaná záhrada s rybníkom
• Rozsiahle vonkajšie osvetlenie po celom pozemku
• Rôznorodé prístavby – bicykelový a drevený prístrešok, záhradná chata, dielňa a dve garáže s elektricky ovládanými posuvnými vratami
Flexibilné odovzdanie podľa dohody:
Nehnuteľnosť môže byť predaná aj na krátky termín. Súčasní vlastníci ešte obývajú dom a želajú si dočasne pokračovať v jeho využívaní ako nájomníci až do nasťahovania do novej nehnuteľnosti. Termín odovzdania je možné dohodnúť flexibilne.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1036247 |
| Úžitková plocha | 200 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Plocha pozemku | 1 100 m² |
| Cena za jednotku | 2 950 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Garáž | |
| Terasa |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.













