
Prenájom bytu 2+1 • 63 m² bez realitky, Bádensko-Wurttembersko
, Bádensko-WurttemberskoMHD 2 minúty pešo • ParkovanieNádherný, útulný a svetlý 2-izbový byt v slnečnom Dobeli na prenájom od augusta 2026. Nájomné je celkovo 850 eur (650 EUR základné nájomné + 200 EUR paušál na poplatky). Po dohode je tiež možný skorší nástup od okamihu.
Hoci ide o byt na podkroví v 1. poschodí, miestnosti sú priestranné a svetlé. Byt má dve priestranné izby, kuchyňu (bez zakladanej kuchynskej linky), kúpeľňu s vaňou a samostatné WC. Balkón, na ktorom si môžete krásne oddýchnuť od bežného života, je prístupný z kuchyne aj z jednej z izieb. Vďaka parkovaciemu miestu, ktoré patrí k bytu, patrí dlhé hľadanie parkovacieho miesta do minulosti.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Dobeli, liečebnom kúpeľnom stredisku v severnom Schwarzwalde, ktoré je známe pre svoju krásnu prírodu a množstvo slnečných hodín. V bezprostrednej blízkosti objektu sa nachádza niekoľko autobusových liniek. V pešej vzdialenosti sú dve pekárne, dve reštaurácie, kaviareň, kaderníctvo a supermarket. Tiež dve zelené plochy a parky, poštová schránka, materská škola a základná škola sú ľahko dostupné pešo. Zaujímavé kultúrne zariadenia, možnosti vychádzok a kvalitná lekárska starostlivosť nájdete taktiež v širšom okolí.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Poschodie | 1. poschodie |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 10,32 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 8. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1029390 |
| Úžitková plocha | 63 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.


















