
Prenájom bytu 3+kk • 95 m² bez realitkyHasenheide 39, , Severné Porýnie - Westfálsko
Hasenheide 39, , Severné Porýnie - WestfálskoMHD 2 minúty pešo • VýťahVstúpte do svojho nového, slnečného domova! Toto udržiavané domu sme práve dôkladne zmodernizovali a hľadáme jednoduchých, priateľských nájomníkov pre túto pôvabnú podkrovnú byty (cca 80 m²) v absolútne pokojnej slepej uličke v Tönisvorst.
Hlavným lákadlom tohto bytu je obrovský, na svetle nasiaknutý obývací priestor (cca 38 m²) s priamym vstupom na veľký balkón. Odtiaľ budete mať nádherný výhľad na starý stromový porast – ideálny na uvoľnené večerné posedenia!
Dve významné vylepšenia pre vás (prvé užívanie po inštalácii):
Celá fasáda okien vedúca na balkón bude čoskoro nahradená úplne novými, modernými a energeticky vysoko kvalitnými oknami. Môžete teda očakávať maximálny komfort bývania!
Tento týždeň bola nainštalovaná úplne nová čiastočne vybavená kuchyňa. Obsahuje skrine, pracovnú dosku, umývadlo aj indukčnú varnú dosku. Priestor pre vašu vlastnú rúru, umývačku riadu a chladničku zostal voľný – stačí si priniesť vaše obľúbené spotrebiče!
Kúpeľňa s vaňou sa prezentuje v udržiavanom retro štýle. Priestranná spálňa (15 m²) s útulnými šikmými stenami dopĺňa celkovú ponuku.
Po predchádzajúcej dohode sú u nás srdečne vítané psi alebo mačky!
Zaujal vás inzerát?
Tešíme sa na vašu zmysluplnú odpoveď! Prosím, v prvej správe nám uveďte nasledujúce stručné informácie:
Kto sa chce nasťahovať? (Povolanie/vek)
Prichádzajú aj domáce zvieratá?
Aký je približne mesačný čistý príjem domácnosti?
Byt sa nachádza v absolútne pokojnej a ustálenej slepej uličke (Hasenheide) v obľúbenom Tönisvorst-e (štvrť St. Tönis). V tejto lokalite nie je rušivý priechodný cestný ruch, takže si na balkóne môžete vychutnávať čistý pokoj a výhľad na zeleň.
Napriek idylickej polohe – Tönisvorst, známy ako „jablkové mesto“ na Niederrhein, je proslulý množstvom ovocných sadov a polí – má výbornú infraštruktúru: supermarkety, pekárne, lekári, lekárne a útulné centrum mesta sú dostupné len za pár minút.
Aj pre dojíždzaných je poloha ideálna: disponujete excelentným spojením so susednými mestami Krefeld, Viersen a Mönchengladbach. Cez blízke diaľnice (A44/A52/A61) sa rýchlo dostanete aj do veľkého regiónu Düsseldorf. Ak preferujete hromadnú dopravu, priamu električkovú linku (č. 041) máte na dosah.
Byt zaujme výbornou kombináciou priestrannej dispozície, útulných šikmých stien a najnovších modernizácií:
NOVÁ čiastočne vybavená kuchyňa (prvé užívanie): Zahŕňa moderné skrine, pracovnú dosku, umývadlo a indukčnú varnú dosku. Miesta pre vašu vlastnú rúru, umývačku riadu a samostatný chladničkový priestor sú pripravené – tak si môžete ľahko priniesť vaše obľúbené spotrebiče!
Veľký slnečný balkón: S nádherným, nezabraným výhľadom na starý stromový porast.
NOVÁ oknová fasáda: Celá fasáda okien na balkón bude čoskoro nahradená úplne novými, modernými prvkami. To zaručuje skvelé vnútorné prostredie a vynikajúcu izoláciu (nízke náklady na kúrenie!).
XXL obývacia časť: Takmer 38 m² veľká, na svetle nasiaknutá obývacia a jedálenská miestnosť poskytuje obrovský priestor pre individuálne usporiadanie.
Kúpeľňa: Udržiavaná kúpeľňa s denným svetlom, vaňou a strešným oknom v pôvabnom retro štýle.
Spálňa: Samostatná, dobre dispozíciovaná spálňa (cca 15 m²) s útulnými šikmými stenami.
Domáce zvieratá: Po predchádzajúcej dohode sú u nás srdečne vítané psi alebo mačky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 3+kk |
| Číslo inzerátu | 1025622 |
| Úžitková plocha | 95 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Poschodie | Prízemie |
| PENB | F - veľmi nehospodárne |
| Cena za jednotku | 10 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Výťah |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.












