Predaj bytu 2+1 • 69 m² bez realitkyTrier Nord Rheinland-Pfalz 54290
Šarmantný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v pokojnej lokalite blízko centra
Tento upravený 2-izbový byt v 1. poschodí očaruje svojou svetlou a príjemnou atmosférou a premyslenou dispozíciou o rozlohe cca 69 m².
Hlavné prednosti na prvý pohľad:
• cca 69 m² obytného priestoru
• 2 izby
• balkón
• 1. poschodie
• vrátane zabudovanej kuchyne
• parkovacie miesto pre automobil
• možnosť odkúpenia nábytku
• pokojná, ale centrálna poloha
Tento byt je ideálny pre vlastných užívateľov alebo investorov.
Presvedčte sa sami pri prehliadke!
Poloha je pokojná a zároveň centrálna: Centrum mesta a známa Porta Nigra sú dostupné už za cca 8 minút. Tak si môžete vychutnať oddych aj veľmi dobré spojenie so všetkými dôležitými miestami (supermarkety, lekárne, nemocnica, materská škôlka a školy) pre každodenné potreby.
Byt disponuje už zabudovanou kuchyňou vrátane umývačky riadu, ktorá je zahrnutá v kúpnej cene. Na požiadanie je možné odkúpiť aj nábytok, ako sú skriňa, TV, ako aj pračka a sušička – ideálne pre bezproblémový sťahovanie.
Ďalšou výhodou je prislúchajúce parkovacie miesto pre automobil, ktoré vám umožní pohodlné parkovanie kedykoľvek. Priestranný obývací priestor s priamym vstupom na balkón ponúka veľa miesta na oddych a pozýva na relaxáciu.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 3 768,12 € / m2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1025355 |
| Úžitková plocha | 69 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 2 minúty pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.








