
Prenájom bytu 1+1 • 30 m² bez realitkyCappeler Str. 34, , Hesensko
Cappeler Str. 34, , HesenskoMHD 1 minúta pešoIn tomto vysoko kvalitnom novostavbe vznikne celkom 16 moderných 1-izbových apartmánov, ktoré budú k dispozícii od 01.08.2026.
Táto ponuka zahŕňa dva atraktívne penthousy – apartmány č. 14 a č. 15. Obe byty sa nachádzajú v najvyššom poschodí a zaujmú moderným vybavením, premysleným rozložením a vysoko kvalitným bývacím komfortom so špecifickým penthouse-štýlom.
Apartmány sú prenajímané kompletne zariadené. Medzi nábytok patria okrem iného aj šatník, posteľ, stôl, stoličky a mnoho ďalšieho. Preto sú byty ideálne pre študentov, dochádzajúcich do práce, stážistov alebo singles, ktorí chcú bez komplikácií okamžite nasťahovať a bývať moderne.
Všetky apartmány disponujú vysoko kvalitnou zabudovanou kuchyňou s keramickou doskou, umývačkou riadu, kombináciou chladničky a mrazničky a rúrou. Pre zvýšenie bývacieho komfortu je zabezpečené podlahové kúrenie, technológia Smart-Home, elektrické rolety a decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla.
Moderné kúpeľne sú vybavené komfortnou sprchou s efektom dažďa. Obe byty majú atraktívnu strešnú terasu, ktorá poskytuje dodatočný komfort bývania a špeciálnu kvalitu pobytu.
Byt č. 14 ponúka približne 34 m² bývacej plochy. Základný nájom činí 1.020,00 € mesačne. Okrem toho je k dispozícii aj parkovacie miesto za 100,00 € mesačne.
Byt č. 15 ponúka približne 30 m² bývacej plochy. Základný nájom činí 900,00 € mesačne.
Kauce predstavuje vždy ekvivalent dvoch mesačných nájmov.
Každý byt disponuje vlastným pivničným priestorom. Okrem toho majú obyvatelia k dispozícii spoločné práčku a sušičku v budove, ako aj uzamykateľnú cyklistickú pivnicu s vlastným miestom pre bicykel a možnosťou nabíjania.
Kombinácia prvého nadobudnutia, kompletne zariadenia, vysoko kvalitného vybavenia a penthouse-štýlu so strešnou terasou robí z týchto apartmánov atraktívny nový domov pre všetkých, ktorí hľadajú komfortné a moderné bývanie v novostavbe.
Nehnuteľnosť sa nachádza na atraktívnej lokalite v južnej časti mesta Marburg. Cappeler Straße spája marburské centrum s obľúbenou štvrťou Cappel a ponúka veľmi dobré prepojenie na okolitú infraštruktúru.
Obzvlášť je potrebné vyzdvihnúť vynikajúce dopravné spojenie: Zastávka autobusu sa nachádza priamo pred dverami, takže cieľe v rámci Marburgu sú pohodlne dostupné verejnou dopravou. Marburské južné nádražie je pešo vzdialené približne 5 minút, čo prináša výhodu aj dochádzajúcim do práce.
V blízkom okolí nájdete možnosti nákupu, zariadenia každodenných potrieb aj služby. Marburské centrum a ďalšie kľúčové body mesta sú z tohto miesta taktiež ľahko dostupné.
Táto lokalita je preto ideálna najmä pre singles, dochádzajúcich do práce, stážistov a študentov, ktorí chcú spojiť moderné bývanie v novostavbe s krátkymi vzdialenosťami a praktickým spojením s mestom, nádražím a infraštruktúrou.
- Zabudovaná kuchyňa s keramickou doskou, umývačkou riadu, kombináciou chladničky a mrazničky a rúrou
- Podlahové kúrenie
- Smart-Home
- Sprcha s efektom dažďa
- Dizajnová podlaha
- Strešná terasa
- Decentralizovaný ventilačný systém s rekuperáciou tepla
- Spoločná práčka a sušička v budove
- Pivnica
- Elektrické rolety
- Uzamykateľná cyklistická pivnica s vlastným miestom pre bicykel a možnosťou nabíjania
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Poschodie | 2. poschodie z 2 |
| Úžitková plocha | 30 m² |
| Dostupné od | 1. 8. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Číslo inzerátu | 1025281 |
| Cena za jednotku | 30 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.








