Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Predaj domu 90 m², pozemek 90 m², Eppingen, Bádensko-Wurttembersko

Predaj domu 3+1 • 90 m² bez realitky, Bádensko-Wurttembersko

, Bádensko-WurttemberskoMHD 1 minúta pešo
Cena199 000 €

Viac informácií

Preložené AI

Na predaj je kompaktný obytný a obchodný dom v centrálnej mestskej lokalite Eppingenu. Nehnuteľnosť obsahuje celkovo tri prenajaté jednotky s celkovou plochou cca 90 m². Plochy sú rozdelené na dve obytné jednotky a zavedený kadernícky salón v prízemí. Každá jednotka disponuje cca 30 m² využiteľnej plochy.

Nehnuteľnosť je ideálna ako investícia a zaujme atraktívnou kombináciou obytného a komerčného využitia. Všetky jednotky sú už dlhodobo prenajaté a zabezpečujú stabilný príjem z nájmu.

Aktuálny ročný čistý nájom činí 12 120 € a pozostáva z 5 400 € z komerčného nájmu a 6 720 € z dvoch obytných jednotiek. Úpravou nájomného existuje potenciál zvýšenia na cca 15 000 € ročného nájmu.

Kúpna cena činí 199 000 €. Z toho vyplýva aktuálna výnosnosť cca 6,10 %. Pri zohľadnení daňových odpisových možností (2 % ročne) sa môže dosiahnuť výnos vrátane úspor na daniach približne 7,5 %.

Budova má suterén a disponuje klenutou pivnicou. Nehnuteľnosť je vykurovaná olejovým kotlom, ktorý bol nainštalovaný v roku 2017.

Vybavenie / Hlavné výhody

Záver

Atraktívna investícia s stabilným príjmom z prenájmu v žiadanej centrálnej oblasti mesta Eppingen. Kombinácia obytného a komerčného využitia a existujúci rozvojový potenciál ponúkajú solídnu investičnú príležitosť s dlhodobou perspektívou.

Nehnuteľnosť sa nachádza v centrálnej časti mesta Eppingen. Všetky zariadenia bežnej dennej potreby sú pohodlne dostupné pešo. Supermarkety, špecializované trhoviská, reštaurácie, kaviarne, lekári a základné aj stredné školy sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti.

Obzvlášť atraktívna je dobrá dopravná dostupnosť – v mestskej oblasti sú dve železničné stanice. Kombinácia centrálnej polohy a vyspelého zázemia robí nehnuteľnosť dlhodobo zaujímavou pre nájomcov bytu aj komerčných priestorov.

• 3 prenajaté jednotky

• 2 byty + 1 kadernícky salón

• Centrum mesta Eppingen

• Celková plocha cca 90 m²

• Dlhodobé nájomné zmluvy

• Potenciál pre zvýšenie nájomného

• Suterén (klenutá pivnica)

• Dobrá prenajímateľnosť vďaka centrálnej polohe

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
StavDobrý