Prenájom bytu 3+1 • 75 m² bez realitky, Bavorsko
, BavorskoMHD 2 minúty pešoPopis objektu:
Prenajímame čerstvo kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v 1. nadzemnom podlaží udržiavaného štvordomového domu. Byt ponúka svetlý komfort bývania na 75 m² a je okamžite k dispozícii.
Topenie je moderné a ekologické vďaka novému energeticky úspornému tepelnému čerpadlu. Byt sa odovzdáva bez vstavaných spotrebičov, takže máte priestor pre vlastné nápady do kuchyne. Vlastná pivnica a praktický vonkajší sklad na dodatočný úložný priestor dopĺňajú ponuku.
Všetko dôležité na prvý pohľad:
* Bytová plocha: 75 m² | 3 izby v 1. nadzemnom podlaží
* Stav: Kompletná rekonštrukcia / Prvý nájom
* Voľne od: Ihneď
* Topenie: Energeticky úsporné tepelné čerpadlo
* Kuchyňa: Bez vstavaných spotrebičov
* Extra: Vlastná pivnica a vonkajší sklad
Podmienky prenájmu:
* Čistá nájomná: 800,00 €
* Hrubá nájomná: 1 000,00 € (vrátane poplatkov za služby/topenie)
* Záloha: 2 400,00 € (3-krát čistá nájomná)
Kontakt:
Máte záujem? Tešíme sa na váš priateľský odkaz s niekoľkými krátkymi údajmi o vás (meno, povolanie, plánovaný počet osôb). Obhliadky môžeme dohodnúť čo najskôr.
Výborná poloha a najlepšie spojenie:
Byt sa nachádza v 97500 Ebelsbach. Lokalita sa vyznačuje krátkymi cestami v každodennom živote: škôlka, základná škola, všeobecní lekári, lekáreň, hobby market, čerpacie stanice a rôzne možnosti nakupovania sú vzdialené len približne 5 minút pešo.
Aj voľnočasové aktivity sú zaistené, keďže v okolí začínajú krásne turistické a cyklistické trasy. Pre pendlerov je tu ideálne bývanie, pretože spojenie s vedľajšou cestou a diaľnicou je vynikajúce.
Pre nás je dôležitá dobrá susedská atmosféra: v dome vás čaká skvelé komunitné prostredie a detsky priateľské susedstvo.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 1. poschodie |
| Úžitková plocha | 75 m² |
| Dostupné od | 19. 5. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 1024437 |
| Cena za jednotku | 10,67 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.