Predaj bytu 2+1 • 61 m² bez realitkyOtfried-Preußler-Allee 1, , Dolné Sasko
Otfried-Preußler-Allee 1, , Dolné SaskoMHD 4 minúty pešo • Výťah • ParkovanieTáto moderná dvojizbová bytosť z roku 2022 zaujme luxusným vybavením, najvyššou energetickou účinnosťou (trieda A) a premysleným pôdorysom o cca 61 m² obytného priestoru. Byt je bezbariérový a prístupný výťahom.
Srdcom bytu je otvorený obývací a jedálenský priestor s veľkými oknami, ktoré zabezpečujú dostatok denného svetla. Kvalitná vstavaná kuchyňa je už zahrnutá v kúpnej cene. V celom byte pôsobí moderné podlahové kúrenie, ktoré zabezpečuje príjemné teplo, zatiaľ čo elektrické, smarthome-kompatibilné vonkajšie žalúzie na všetkých oknách poskytujú optimálnu ochranu proti slnečnému žiareniu a zvyšujú bezpečnosť.
Z obývacej časti máte prístup na príjemný balkón. Kúpeľňa s dostatkom denného svetla je vybavená modernou, bezbariérovou sprchou.
Praktické: Malá spižiareň v byte ponúka prípojky pre práčku a sušičku. Dodatočný úložný priestor je k dispozícii v uskladňovacej izbe priamo na chodbách domu.
K bytu patrí pevné parkovacie miesto pod prístreškom (carport), pre hostí sú k dispozícii spoločné parkovacie miesta. K dispozícii je aj spoločná cyklistická garáž.
Kľúčové údaje v prehľade:
Kúpna cena: 259 000 € (bez provízie)
Spoluvlastnícke poplatky: cca 200 € mesačne
Obytná plocha: cca 61 m²
Počet izieb: 2
Poschodie: 1. poschodie (s výťahom)
Rok výstavby: 2022
K dispozícii od: 01.07.2026
Energetická účinnosť: Trieda A (konečná energetická spotreba 45 kWh/m²a)
Druh kúrenia: Mestské teplo / podlahové kúrenie
Vybavenie:
• Zahŕňa kvalitnú vstavanú kuchyňu
• Trojnásobne zasklené okná so smarthome-kompatibilnými rolety
• Podlahová krytina v kvalitnom drevenom dizajne
• Optické pripojenie pre rýchly internet
• Parkovacie miesto pod prístreškom (carport)
Ostatné:
Predaj prebieha súkromne, neplatí sa žiadna maklérska provízia. K dispozícii je platný energetický sprievodca.
Dôležitá poznámka k prehliadke:
Aby bol predajný proces efektívny, prehliadky sa budú udeľovať výlučne po preukázaní aktuálneho finančného potvrdenia alebo príslušného dokladu o kapitáli. Dohodnutie termínu prebieha po vzájomnej konzultácii.
Nehnuteľnosť sa nachádza v atraktívnej lokalite v Soltau. Viaceré autobusové zastávky a stanica Soltau Nord sú ľahko dostupné. Obchody (Edeka, Netto), lekárne a lekári sú dostupní pešo. Napojenie na diaľnicu A7 ponúka ideálnu trasu pre dochádzajúcich smerom do Hamburgu alebo Hannoveru.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Poschodie | Prízemie |
| PENB | A - Mimoriadne úsporné |
| Cena za jednotku | 4 245,90 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1024406 |
| Úžitková plocha | 61 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Výťah | |
| MHD 4 minúty pešo |
| Bezbariérový prístup | |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.