Predaj domu 7+1 • 150 m² bez realitkyUnter den Kiefern 68, , Meklenbursko-Predpomoransko
Dom „Müritzglück“ – Rekreačná nehnuteľnosť s etablovaným prenájmom pri Müritzi
Na predaj je vysoko kvalitne zariadený rekreačný dom „Müritzglück“ v atraktívnej lokalite v Röbel/Müritz.
Nehnuteľnosť spája možnosti turistického prenájmu so súkromným využitím a ponúka zaujímavú perspektívu pre kapitálových investorov aj kupujúcich rekreačné nehnuteľnosti.
Objekt postavený v roku 2015 má približne 149,82 m² obytného priestoru na pozemku o rozlohe cca 329 m².
Dom je v takmer novom a čerstvo zrenovovanom stave a je odovzdaný kompletne zariadený.
Rekreačný prenájom je už etablovaný. Prevádzkovateľský koncept, stála klientela, organizované upratovanie ako aj existujúca správa domu umožňujú bezprostredný vstup bez dodatočnej fázy budovania.
Priemerné obraty za roky 2020 až 2025 dosahujú približne 27 941,61 € ročne.
Obzvlášť atraktívna je kombinácia kapitálovej investície a vlastného využitia.
Hlavné výhody:
• etablovaný rekreačný prenájom
• kompletne zariadený
• 4 parkovacie miesta
• moderná výstavba
• takmer nový stav
• atraktívna poloha pri Müritzi
• možnosť vlastného využitia
• okamžite využiteľná investícia
Lokalita:
Röbel/Müritz patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie v Mecklenburgskej jazernej oblasti. Región ponúka vodu, prírodu, prístavný šarm, cyklistické trasy, vodné športy a vynikajúcu turistickú infraštruktúru.
Müritz, ako aj kúpaliská a turistické zariadenia, sú v krátkej vzdialenosti.
Energetický preukaz:
• Preukaz spotreby
• 70,8 kWh/(m²*a)
• Zdroj energie: plyn
• Energetická trieda: B
Kupná cena: 395 000 €
Nehnuteľnosť je ponúkaná bez provízie na základe odporúčania vlastníka.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 7+1 |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Plocha pozemku | 329 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1024396 |
| Úžitková plocha | 150 m² |
| Cena za jednotku | 2 633,33 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 6 minút pešo |
| Parkovanie | |
| Terasa |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.