Predaj rekreačného objektu • 180 m² bez realitkyKřivsoudov - Křivsoudov, Středočeský kraj
Stylová chalupa s kachlovými kamny – vyklizená, ihned k nastěhování.
Nabízím po mamince k prodeji půvabné venkovské stavení v obci Lhota Bubeneč (u Křivsoudova), které je kompletně vyklizené a připravené k okamžitému bydlení či rekreaci.
Hlavní přednosti nemovitosti:
Ihned k dispozici. Kachlová kamna. Tepelné čerpadlo - ovládané vytápění na dálku, přijedete do teplého. Soukromí - dvůr orientovaný do přírody, na okraji obce. Prostor: Horní patro nabízí dvě ložnice a prostor dříve využívaný jako ateliér. Vodovod.
Dispozice: 4+1 s garáží, dílnou a technickou místností
Užitná plocha: 180 m²
Pozemek: 973 m² (ve dvou částech)
Lokalita: Jen 5 km od D1 (exit 66) – z Prahy za necelou hodinu.
Zahrada: Ovocné stromy, sklípek, studna.
Septik 10m3.
Cena: 5 300 000 Kč
Při rychlém a seriózním jednání je možná dohoda o ceně.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 17. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Číslo inzerátu | 1024329 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Plocha pozemku | 973 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Vybavené | Čiastočne |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Poloha rekreačného objektu | Samostatný |
| Úžitková plocha | 180 m² |
| Cena za jednotku | 29 444,44 CZK / m2 |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.