- 3+1
- 73 m²
Moderní 3+1 po rekonstrukci – ul. Korunní, Mariánské Hory
Hledáte bydlení, kde stačí jen vybalit kufry? Nabízíme k pronájmu prostorný, světlý a kompletně vybavený byt 3+1 v oblíbené lokalitě Mariánských Hor na ulici Korunní. Byt prošel čerstvou rekonstrukcí koupelny a je připraven pro nové nájemníky.
✨ Hlavní přednosti bytu:
Dispozice: 3+1 s dostatkem soukromí pro každého.
Stav: Po rekonstrukci koupelny (moderní obklady, nové sanitární vybavení).
Vybavení: Byt se pronajímá plně zařízený nábytkem i spotřebiči (kuchyňská linka, postele, skříně, sedací souprava, pračka atd.).
Lokalita: Ulice Korunní nabízí skvělou dostupnost do centra i veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti (MHD, obchody, školy, parky).
👨👩👧👦 Pro koho je byt ideální?
Díky své dispozici a poloze je byt perfektní volbou pro:
Rodiny s dětmi: Klidná lokalita, blízkost škol a hřišť.
Studenty: Tři samostatné neprůchozí pokoje a kompletní vybavení ušetří náklady na zařizování a zajistí klid na studium.
💰 Finanční podmínky:
Nájemné: 19 800 Kč / měsíc
Služby a energie: na nájemníka
Vratná kauce: 29 700 Kč (1,5 nájmu)
Bez provize RK.
Prohlídky: Možné po předchozí domluvě. Byt je volný k nastěhování od 16.6.2026
Modern 3+1 after reconstruction – Korunní Street, Mariánské Hory
Are you looking for a home where all you have to do is unpack your suitcases? We are offering for rent a spacious, bright, and fully furnished 3+1 apartment in the popular area of Mariánské Hory on Korunní Street. The apartment has recently been renovated, with the bathroom completely redone and ready for new tenants.
✨ Main features of the apartment:
Layout: 3+1 with plenty of privacy for everyone.
Condition: Post-renovation of the bathroom (modern tiles, new sanitary equipment).
Furnishings: The apartment is rented fully furnished with both furniture and appliances (kitchen unit, beds, wardrobes, sofa set, washing machine, etc.).
Location: Korunní Street offers excellent access to the city center and all civic amenities within walking distance (public transport, shops, schools, parks).
👨👩👧👦 Who is the apartment ideal for?
Thanks to its layout and location, the apartment is a perfect choice for:
Families with children: A quiet area, with schools and playgrounds nearby.
Students: Three separate, non-connecting rooms and full furnishings save on furnishing costs and ensure a peaceful study environment.
💰 Financial terms:
Rent: 19,800 CZK per month
Services and utilities: Paid by the tenant
Refundable deposit: 29,700 CZK (1.5 months’ rent)
No agency commission.
Viewings: Possible by prior arrangement. The apartment is available for move-in from June 16, 2026.
| Dostupné od | 16. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1023748 |
| Úžitková plocha | 68 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 4 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 291,18 CZK / m2 |
| Lodžia 4 m² |
| Parkovanie |

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.